Kryptoanalityk i analityk Lark Davis uszczegóławia swój idealny portfel kryptoanalizy o wysokim ryzyku i wysokiej wartości dla maksymalnych zysków w 2021 roku.

W najnowszym filmie Davis przedstawia zbiór dziewięciu walut kryptograficznych, które mogą stanowić ryzykowne, a jednocześnie bardzo dochodowe portfolio kryptograficzne w 2021 roku.

Chociaż Davis sugeruje kilka bardziej ryzykownych alokacji kapitału, zaleca również, aby inwestorzy kryptograficzni posiadali dwa najwyższe aktywa kryptograficzne według kapitalizacji rynkowej i dwa altcoiny o średniej kapitalizacji w celu zminimalizowania ryzyka w ramach wysoce spekulacyjnego portfela.

„Nawet przy takim portfelu, nadal uważam, że dobrym pomysłem jest mieć ekspozycję na Bitcoin Storm na poziomie 20% i ekspozycję na Ethereum na poziomie 10%. Teraz, to pomoże tylko w pewnym sensie zmniejszyć to zagrożenie w ramach tego portfela, a jednocześnie pozwoli na duży wzrost z pozostałych 70% monet. Następnie, faktycznie zamierzamy wprowadzić dwa altcoiny średniego ryzyka: 10% żetonu UNI Token Uniswap i 10% do żetonu AAVE. I znowu, zmniejszamy ryzyko.“

Davis sugeruje, że resztę z 70% do pięciu perełek o niższej kapitalizacji, które jego zdaniem pozwolą na wydrukowanie większych zysków w przyszłym roku.

„A potem na resztę portfela będziemy patrzeć na monety o podwyższonym ryzyku. Mamy tam więc już kilka rzeczy o niskim i średnim ryzyku, które w pewnym sensie zmniejszają ryzyko w naszym portfelu wysokiego ryzyka, a następnie zamierzamy przeznaczyć 10% na każdą z pięciu poniższych monet.

Pierwsza z nich to Injective Protocol (INJ), jest to zdecentralizowany protokół wymiany. Drugi to DIA. DIA jest wyrocznią, podobnie jak Chainlink (LINK), ale z dużo niższym limitem rynkowym. Trzeci jest nazywany AXIE Infinity (AXS). Jest to gra krypto-podobna do Pokemona, która jest super ciekawa, super fajna. Czwarty to Orion Protocol (ORN). Teraz jest to terminal handlowy dla rynku crypto. A piąty to Matic [Network] (MATIC), który jest głównym rozwiązaniem warstwy drugiej skalowania dla Ethereum.“

Davis zauważa, że nawet jeśli te monety są stosunkowo ryzykowne, to są one niczym w porównaniu z większością tego, co jest na rynku kryptograficznym.

„Ludzie inwestują w jakieś szalone rzeczy na rynku kryptograficznym. Widziałem, jak ludzie wpadali w obłąkane monety z anonimowymi ekipami i wyciągali dywan i tracili wszystkie swoje pieniądze. Złe rzeczy, prawda. Wszystkie monety, o których wspomniałem, mają profesjonalne, przejrzyste zespoły. Albo mają obecnie działający produkt, albo wkrótce będą mieli działający produkt, więc to wszystko jest warte rozważenia.“

Kryptoanalityk podkreśla również, że inwestorzy powinni mieć strategię wyjścia z inwestycji i plan, jak przyjmować zyski, zwłaszcza jeśli ich aktywa będą paraboliczne.

„Na koniec, zanim skończę ten film, musisz mieć jasny plan, jak zabrać zyski ze swoim portfelem“. Bo jeśli twój portfel księżyc i dostaniesz super bogaty na papierze, ale nie klikniesz przycisku sprzedaży, to przygotuj się na to, że wszystkie twoje duże zyski znikną tak szybko, jak przyszły. Nie bądź takim gościem. Nie pozwól, żeby ci się to przytrafiło.“